Elf Bar Tekrar Likit Dolum Adımları

6 ay önce

Elf Bar Tekrar Likit Dolum Adımları

Elf bar tekrar likit doldurmak için yapılması gerekenleri aşağıda sıraladım. Değerli buharistan ailesi önemli bir not yazmak istiyorum. Puff bar vape cihazları ergonomik bir tasarıma sahip olsalarda güvenlik amaçlı pek çok açığı olan ürünlerdir. Öncelikle buharistan yöneticilerinden de aldığım söyleme göre bu cihazların tekrar dolumuna sıcak bakmadığımızı söylemek istiyoruz. Çünkü bu ürünler de devre kesici vb güvenlik kapatıcı kartlar mevcut değil. Lütfen bu işlemleri uygulamak istiyorsanızda, dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Elf Bar 5000 gibi tek kullanımlık ürünler tekrar doldurulabilir. Bir eliniz ile gövdeyi sıkıca tutun ve diğer parmaklarınızla ağızlık kısmından kaldırın. Biraz ayrılma görene kadar ileri geri itin. Açıkça çıktığı anda tırnaklarınızı kullanarak çıkarın.
Parçaların nasıl birleştirildiğine dikkat edin, böylece düzgün bir şekilde yeniden birleştirebilirsiniz. Herhangi bir kabloyu ayırmayınız. İç kısımları tek bir birim olarak dışarı çekin. Çalışma yüzeyine koyun.

Parmağınızla veya kuru bir mendille pamuğa benzer malzemeye hafifçe vurun ve ıslak olup olmadığına bakın. Kuru hissediyorsanız, en sevdiğiniz salt likitten bir şişe alın. Biraz damlamadan sıvı almayı bırakana kadar çoklu dolguya meyve suyu damlatabilirsiniz. Ağızlığı çıkarmışken, temizleme fırsatını değerlendirin. Herhangi bir kiri veya pisliği silmek için pamuklu bir bez veya kağıt mendil kullanabilirsiniz.
Elf barı yeniden doldurduktan sonra pamuğu yeni doldurduğunuz için, bir nefes çekmeden önce birkaç dakika bekletin. Daha fazla salt likit  alabilir gibi görünüyorsa, biraz daha ekleyin. Bu tek kullanımlık malzemeler çok fazla sıvı tutar. Emmesi için birkaç dakika verin.

Pamuk fitilini ıslattıktan sonra, vape'yi yeniden monte etme zamanı. Ağızlığı tekrar yerine vidalamadan önce her şeyin düzgün şekilde hizalandığından emin olun.


 

Tek kullanımlık buharlar birçok nedenden dolayı harikadır. Kullanım kolaylığı muhtemelen en büyük artılarıdır. Sadece paketinden çıkarın ve vaping başlayın.

 

NOT : Tadı yanık olduğu için tek kullanımlık bir elektronik sigara ile uğraşmak talihsiz bir durumdur çünkü onlar kurcalanmak üzere tasarlanmamıştır. Yine de, yeterince çalışkansanız ve cihazdan paranızın karşılığını almak istiyorsanız, artık o yanık darbeyi düzeltmek ve tekrar olmasını önlemek için ne yapabileceğinizi biliyorsunuz.