Uwell Caliburn Tenet Pod Kit İncelemesi ve teknik özellikleri

11 ay önce

Uwell Caliburn Tenet Pod Kit İncelemesi ve teknik özellikleri

Merhaba değerli buharistan okuyucuları, bugün sizlere uwellin en yeni üyesi caliburn tenet pod sistemi anlatacağım. Umarım okurken keyif alırsınıız değerli yorumlarınızı ve sorularınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Caliburn Tenet, Uwell markasının Caliburn pod sistem serisinin en yeni üyesidir. Caliburn Tenet , 2022 Aralık ayının başlarında piyasaya sürüldü ve kısa bir süre önce piyasaya çıkmasına rağmen çalkaladı öyle ki üretici firma uwell stok kapattı diyebiliriz. Tabi bu espiri idi fakat gerçekten yoğun ilgi alıyor !


Bu dönüşle birlikte Uwell ailesi, 2022'nin sonuna kadar pod sistemi sıralamasında lider olma hedefiyle güçlü bir savaşçı getirmeyi vaat etmiş olarak gördüm. Avrupa da seveni bir hayli çok diyebilirim.

Caliburn Tenet ince bir gövde ile tasarlanmıştır ki bu caliburn x pod cihazda ki o kalın görüntüden uzaklaşması açıkcası beni çok mutlu etti sizlerde çok beğeneceksiniz diye umut ediyorum. Görsel olarak yukarda da söylediğim gibi savaşcı... son derece agresif ve güçlü bir dokunuşa sahip fiziksel olarak gerçekten tatminkar. Caliburn Tenet, mekanik tarzı sayesinde öne çıkıyor ve sağlam bir metal çubuk gibi görünüyor. Kılıç dersem gülmezsiniz değil mi ? :)


Görsel olarak estetiği perçin detaylarıyla birlikte klasik çapraz motiflerle süslenmiş ve led ışık kümesinden yanan ateşleme düğmesine kadar her biri ayrı bir güzelliğe sahip ve elinizde tutarken daha rahat hissetmeniz için gövdenin yan tarafında küçük oluklar oyulmuş buda çok iyi düşünülmüş diyebilirim ve yine g ve g2 pod sistemlerde olduğu gibi ön ve arka tarafında bir pencereye sahip böylece kartuşumuz da ki salt likit seviyesinide rahatça görebiliyoruz. Gerçekten arge çalışmasına 5 yıldız veriyorum.Alüminyum alaşımlı kasası caliburn tenet 'i mükemmel darbe direncine sahip gerçekten hanımına kızıp duvara fırlatmak serbest :) şaka şaka öyle şeyler yapmayın kadınlar çiçektir.  '' Bi an, Kadın kadındır çiçek babandır diye kulaklarım çınladı'' :)) 


 
Caliburn Tenet'in içinde 750mAh'a kadar kapasiteye sahip bir pil var, çok etkileyici değil, ancak yine de bizlere 1 günden fazla yetebilir. 1000mAh olsa tadından yenmezdi arkadaşlar... Cihazın alt kısmında, pili yalnızca 30 dakikada %0'dan %100'e tamamen şarj etme özelliğine sahip bir USB Type-C şarj bağlantı noktası bulunur. 2A adaptör ile şarj etmeyin sonra bataryam neden çabuk bitiyor diyorsunuz  1A gücünde adaptörler kullanın veya leptop, powerbank üzerinden şarj ederseniz gerçekten uzun süreli cihazı eskitemezsiniz. Uyarımı da yapmış olayım :)

Caliburn Tenet kartuşu bildiğimiz uwell caliburn g2 de kullanılan son derece kullanışlı bir doldurma bölmesidir. Likiti yeniden doldurabilmek için kartuşun başlığını çıkarmanız yeterlidir. Bu tasarımın en sevdiğim yanı cihazdan kartuşu çıkarmadan salt likitimizi dolduruyor olabilmemiz. Hava ayarının da olması o sıkılık gerçekten muazzam tam bir sigara simülasyonu yaşıyorum içerken, sigara demişken ne zam yapmışlar öyle ülke de en uygun şey elektronik sigara oldu galiba.. 

Caliburn Tenet'in bir güzel yanı da caliburn g ve g2 coilleriyle bire bir uyumlu olması buda piyasada bulunabilirlik açısından çok önemli Türkiye şartlarında gerçekten yedek parça bir elektronik sigara alırken benim için en önemli madde diyebilirim. Vazgeçemediğim cihazlarda var fakat avrupaya gidince zaten tedarik ediyorum bir şekilde arkadaşlar. Siz beni düşünmeyin :)

Uwell Caliburn Tenet Teknik ve özellikleri

Boyutlar: 110,9 mm x 25,1 mm x 16,3 mm
Pil Kapasitesi: 750mAh
Maks Güç Çıkışı: 16W
Kasa Malzemesi: Alüminyum Alaşımlı
Şarj: C Tipi Bağlantı Noktası
Çalışması: Düğme / Çekme Aktif Ateşleme
Bölmesi Serisi: Uwell Caliburn G2 Bölmeleri
Doldurma Sistemi: Üstten Doldurma
Bölmesi Malzeme: PCTG
Bölme Kapasitesi: 2ml
Bölme Bağlantısı: Manyetik
Bobin Kurulumu: Basın Sığdırma
Bobini Desteği: Uwell Caliburn G / G2 Bobinleri
Dokunsal Geri Bildirim
PRO-FOCS Teknolojisi
Meyve Suyu Seviyesi Görüntüleme Penceresi
Titreşim Geri Bildirim
Düğmesi Ateşle veya Havayla Çekilmiş Aktivasyon Seçenekleri
Bölme Kapasitesi: 2ml
Üstten Doldurma sistem

bunları internet hazır aldım ama kontrol sağladım doğru arkadaşlar.

Caliburn Tenet'in ateşleme düğmesine art arda iki kez basılarak kilitlenebiliyor. Bu, yanlışlıkla ateşleme düğmesine basmaktan korkmadan cebinize koyabilirsiniz. Sadece nefes sensörü aktif oluyor bu şekilde ve otururken kalkarken bir iş yaparken cebimde kendiliğinden ateşler mi ? Diye korkmayın arkadaşlar korkulacak birşey varsa oda yengenin kafanıza fırlatması olabilir. Bekarlar seviniyor şuan öyle bir dertleri yok ne mutlu onlara ah ah :))Değerli buharistan üyeleri yazımın sonuna geldim yorumlarınızı bekliyorum. Hepinizi çok seviyorum. Keyifli buharlamalar ve sağlıklı günler dilerim. 


 

#caliburntenet #uwellcaliburntenet #uwellcaliburntenetpod #caliburntenetpodsistem #caliburntenetpodmod